|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Ні |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 0.00 |
| Енергоспоживання | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 600 х 600 dpi |
| Підтримка форматів паперу | А4 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 0.00 |
| Рекомендований обсяг друку | 15000 стор |
| Роздільна здатність сканування | 600 х 600 dpi |
| Стандартні картриджі | Canon 737 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Факс | Так |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість монохромного друку | 23 стор/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Вага | 11,4 кг |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Ні |
| Розміри | 390х360х371 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA)
Немає в наявності
Код товару: 611758
13 661 грн
13 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Canon i-SENSYS MF237w - багатофункціональний монохромний лазерний принтер, що дозволяє працювати швидко і ефективно - ідеальне рішення для будинку чи невеликого офісу. Компактні монохромні лазерні принтери - швидкі, надійні і прості у використанні - поєднують в собі функції високоякісного друку, копіювання, сканування і відправки факсів.
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758]](/content/images/5/603x390l80mc0/21221136238229.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758]](/content/images/5/390x390l80mc0/83474438115096.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758]](/content/images/5/656x390l80mc0/77716034405478.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758]](/content/images/5/390x390l80mc0/64974848884991.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-SENSYS MF237w з Wi-Fi + 2 картриджа Canon 737 (1418C161AA) [611758]](/content/images/5/390x390l80mc0/43308608462264.jpg)