|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 3100 стор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Ні |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 0.00 |
| Енергоспоживання | 500 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 1 (чорний) |
| Колір | White |
| Комплектація | БФП, стартовий картридж, кабель живлення, інструкція користувача |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Ні |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка форматів паперу | A4 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 750 - 4000 стор/міс |
| Рекомендований обсяг друку | 4000 стор |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 600 х 600 dpi |
| Стандартні картриджі | 057, 057H |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | БФП |
| Тип друку | монохромний |
| Факс | Ні |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 38 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 38 стор/хв |
| Швидкість сканування | 38 зобр/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Вага | 17,2 кг |
| Друк із Cloud | Так |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Так |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 453х464х392 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006)
Немає в наявності
Код товару: 611756
19 211 грн
19 655 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія i-SENSYS MF450 Підвищте продуктивність свого бізнесу за допомогою швидких та ефективних багатофункціональних чорно-білих лазерних принтерів із вбудованою підтримкою підключення до хмарних середовищ. Спростіть роботу завдяки пристрою для монохромного друку та сканування Серія Canon i-SENSYS MF450 об’єднує багатофункціональні пристрої, розроблені для оптимізації робочих процесів та інтеграції з хмарними середовищами, а також пропонує широкий вибір варіантів мобільного доступу. Функція підключення до хмари Друкуйте або скануйте з хмарних середовищ завдяки вбудованій функції підключення одним дотиком до служб хмарного зберігання даних, зокрема Google Диск, DropBox і OneDrive. Друк із мобільних пристроїв Зручно друкуйте документи зі смартфона або планшета за допомогою програм Canon PRINT Business або AirPrint (iOS) і Mopria (Android). Надійний захист Захистіть документи за допомогою функції захисту PIN-кодом, яка обмежує доступ до надрукованих конфіденційних документів, і уникайте злому або вірусних загроз із системою верифікації перед початком роботи. Висока ефективність Надвисока швидкість друку, двостороннє однопрохідне сканування та двосторонній друк у стандартній комплектації забезпечують максимальну продуктивність роботи. Налаштовані робочі процеси Автоматизуйте повсякденні завдання, як-от друк збережених форм, сканування в електронну пошту та копіювання документів, за допомогою екранних кнопок і бібліотеки програм Canon.
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756]](/content/images/4/390x390l80mc0/87064453378728.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756]](/content/images/4/390x390l80mc0/26843681061309.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756]](/content/images/4/531x390l80mc0/43725681899052.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF455dw з Wi-Fi (5161C006) [611756]](/content/images/4/390x390l80mc0/95486991017280.jpg)