|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−21%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
|---|---|
| Вага, кг | 6.30 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Двосторонній друк | Автоматичний |
| Дисплей | РК-дисплей 2.7 дюйма / 6.7 см (сенсорний, кольоровий) |
| Додаткові характеристики | Копіювання документів, фотографій, копіювання без полів, двостороннє копіювання, копіювання «2 на 1» і «4 на 1», копіювання з видаленням рамки (лише планшет), копіювання посвідчення особи, копіювання великого розміру, копіювання мозаїк |
| Дротове підключення | USB |
| Друк без полів | A4, B5, LTR, 4 x 6 дюймів, 5 x 7 дюймів, 8 x 10 дюймів, розмір картки (91 x 55 мм), квадратний папір (89 x 89 мм), квадратний папір (127 x 127 мм) |
| Енергоспоживання | У вимкненому стані: прибл. 0,1 Вт У режимі очікування (USB-під'єднання до комп’ютера): прибл. 0,9 Вт (коли лампу сканування вимкнуто) У режимі очікування (усі порти під'єднано): прибл. 1,5 Вт (коли лампу сканування вимкнуто) Перехід у режим очікуван |
| Колір | Білий |
| Кількість копій за цикл | Макс. 99 копій |
| Макс. ширина області сканування | Планшетне сканування: A4, LTR (216 x 297 мм) |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальне завантаження паперу | Задній лоток: макс. 20 аркушів (фотопапір) або макс. 100 аркушів (звичайний папір) Задній лоток: макс. 100 аркушів (звичайний папір) |
| Призначення | Для малого офісу |
| Підтримка ОС | Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP1 Виконання операцій гарантується лише на ПК з попередньо встановленою ОС Windows 7 або пізнішої версії. macOS 10.15.7 – macOS 13 Підтримувані ОС мобільних пристроїв: iOS, iPadOS, Android, ChromeOS |
| Підтримувані розміри паперу | Задній лоток: A4, художній папір A4, A5, B5, LTR, художній папір LTR, LGL, конверт № 10, DL конверт, Розмір картки (91 x 55 мм), 4 x 6 дюймів, 5 x 7 дюймів, 7 x 10 дюймів, 8 x 10 дюймів, Квадратний папір (89 x 89 мм, 127 x 127 мм), Нестандартні розміри (ширина 55–215,9 мм, довжина 89–1200 мм) Передня касета: A5, A4, B5, LTR |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Кольоровий друк документів формату A4 Чорний: 180 стор. Чорний XL: 300 стор. Кольоровий: 180 стор. Кольоровий XL: 300 стор. |
| Роздільна здатність сканування | 1200 x 2400 точок на дюйм |
| Розміри, см | 37.4 x 35.0 x 16.8 |
| Стандартні картриджі | PG-485 (чорний) CL-486 (кольоровий) |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип | БФП. Планшетний кольоровий сканер із контактним сенсором зображення |
| Тип друку | Кольоровий |
| Тип паперу | Звичайний папір (64–105 г/м2), Офісний папір Canon Red Label Superior (WOP111), Кольоровий папір Canon Oce Office Colour Paper (SAT213), Фотопапір Photo Paper Pro Platinum (PT-101), Фотопапір Photo Paper Pro Luster (LU-101), Напівглянсовий фотопапір Photo Paper Plus Semi-gloss SG-201, Глянсовий фотопапір Everyday Use (GP-501), Матовий фотопапір Matte Photo Paper (MP-101), Фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201), Носії для термоперенесення на темну тканину (DF-101), Носії для термоперенесення на світлу тканину (LF-101) |
| Швидкість кольорового друку | Прибл. 10.0 зобр/хв |
| Швидкість копіювання | sFCOT: прибл. 18 с sESAT: прибл. 7.0 зобр/хв |
| Швидкість монохромного друку | Прибл. 15.0 зобр/хв |
| Швидкість фотодруку | 10 x 15 см, без полів: прибл. 19 с |
| Щільність паперу | Звичайний папір від 64 г/м2 до 105 г/м2 або підтримуваний оригінальний фотопапір Canon Папір Canon: максимальна щільність паперу: прибл. 265 г/м2 [глянсовий фотопапір Photo Paper Plus Glossy II (PP-201)] |
Новий відгук або коментар
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA)
Немає в наявності
Код товару: 201071
6 458 грн
8 156 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/489x307l80mc0/44544278820076.png)
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/505x255l80mc0/26612526318229.png)
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/416x390l80mc0/67428465979608.png)
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/483x341l80mc0/77951389199508.png)
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/508x259l80mc0/49277052811227.png)
![Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071] Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA TS7640I (6256C007AA) [201071]](/content/images/17/513x252l80mc0/50829270159715.png)