|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 5 |
|---|---|
| Вага | 1.62 кг |
| Висота | 101 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 1.25 А |
| Максимальний струм розряду | 75 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Призначення | для ДБЖ |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F1 |
| Ширина | 70 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah (BAT-12V5AH)
Немає в наявності
Код товару: 405129
599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah
![Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah (BAT-12V5AH) [405129] Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah (BAT-12V5AH) [405129]](/content/images/27/390x390l80mc0/82836748330174.jpg)
![Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah (BAT-12V5AH) [405129] Акумуляторна батарея EnerGenie 12V, 5.0Ah (BAT-12V5AH) [405129]](/content/images/27/390x390l80mc0/59999425587340.jpg)