|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 12 А·г |
|---|---|
| Вага | 3.375 кг |
| Висота | 100 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 3.6 А |
| Максимальний струм розряду | 12 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Призначення | для ДБЖ. універсальні |
| Розмір | 151х100х98 |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 5 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 98 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Full Energy 12V 12AH AGM (FEP-1212)
Немає в наявності
Код товару: 617726
1 240 грн
1 320 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Свинцево-кислотний акумулятор FEP-1212 виконаний в герметичному корпусі і проведений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
![Акумуляторна батарея Full Energy 12V 12AH AGM (FEP-1212) [617726] Акумуляторна батарея Full Energy 12V 12AH AGM (FEP-1212) [617726]](/content/images/42/390x390l80mc0/62700943853574.jpg)