|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 7 А·г |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 94 х 65 мм |
| Тип АКБ | GEL |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Full Energy 12V 7AH GEL (FEL-127)
Немає в наявності
Код товару: 615414
697 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Свинцево-кислотний акумулятор FEL-127 виконаний в герметичному корпусі та проведений за технологією GEL (гелева). Дана технологія передбачає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту в гелеобразному стані. Така структура досягається коштом додавання в електроліт двоокису кремнію. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, через те, що GEL акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
![Акумуляторна батарея Full Energy 12V 7AH GEL (FEL-127) [615414] Акумуляторна батарея Full Energy 12V 7AH GEL (FEL-127) [615414]](/content/images/43/390x390l80mc0/20522118274457.jpg)