|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 9 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.7 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 151 х 65 х 94 мм |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T2 |
| Ширина | 65 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH AGM (MBAT-12V9AH)
Немає в наявності
Код товару: 618159
896 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід’ємним елементом, завдяки їй, устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування. Батарея до ДБЖ Maxxter 12V 9AH - свинцево-кислотна батарея, що не потребує обслуговування, з номінальною напругою 12В і місткістю 9 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівнем саморозряду. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації. Додаткові характеристики: електроліт має гелевидний стан, не боїться нахилу і перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї Maxxter 12V 9AH при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело підключене до мережі.
![Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH AGM (MBAT-12V9AH) [618159] Акумуляторна батарея Maxxter 12V 9AH AGM (MBAT-12V9AH) [618159]](/content/images/34/390x390l80mc0/23844667370739.jpg)