|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 33 А·г |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 155 мм |
| Гарантія | 10 міс. |
| Довжина | 195 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальний струм заряду | 9.6 А |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 195 x 130 x 163 мм |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F11 (M6) |
| Ширина | 130 мм |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33)
Немає в наявності
Код товару: 618158
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія RA – це акумуляторна батарея загального призначення з розрахунковим терміном служби 12 років. Вона відповідає стандартам IEC, JIS і BS. Завдяки оновленій технології регульованих клапанів AGM і високоякісній сировині, батареї серії RA забезпечують високу продуктивність і надійність в режимі очікування. Особливості Низька швидкість саморозряду Широкий діапазон робочих температур Застосування: телекомунікаційні системи, системи пожежної та охоронної сигналізації, аварійні системи, електроінструменти, медичне обладнання, UPS / EPS.
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158] Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158]](/content/images/26/383x390l80mc0/73774221536133.jpg)
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158] Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158]](/content/images/26/402x390l80mc0/13301729930790.jpg)
![Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158] Акумуляторна батарея Ritar 12V 33AH AGM (RA12-33) [618158]](/content/images/26/390x390l80mc0/70184666842483.jpg)