|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вихідний струм | 4.5 A |
|---|---|
| Вихідний струм, А | 4.50 |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Захист | захист від перезаряду |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 140 х 48 х 56 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Час зарядки | ~ 8 годин |
Новий відгук або коментар
УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD)
Немає в наявності
Код товару: 403936
1 495 грн
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
УМБ Aspiring Vigor 30 PD 65W 30000mAh 2xType-C, 2xUSB, LED cиня
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/68351055277135.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/69259530284991.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/29491641899925.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/67189365886340.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/43456662559078.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/78414099222696.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/47416928028232.jpg)
![УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936] УМБ Aspiring Vigor 30 PD 30000mAh 65W 2xType-C, 2xUSB, LED cиня (VG65PD) [403936]](/content/images/46/390x390l80mc0/81251786959626.jpg)