|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 20000 мА/г |
|---|---|
| Індикатор | Так |
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідний струм | 1.5 A. 2 A. 2.22 A. 2.4 A |
| Вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Вхідна напруга | 12 V. 9 V. 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А. 3 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Захист | захист від короткого замикання. захист від перезаряду |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Bipow 2 |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 144.3 х 72.8 х 18.5 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/2.4 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Ні |
| Потужність | 20 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Підтримка MagSafe | Ні |
| Вага | 270 г |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Baseus Bipow 2 Digital Display 20000mAh 20W Black (P10077101113-01)
Немає в наявності
Код товару: 618582
1 494 грн
1 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна мобільна батарея Baseus Bipow 2 – це стильний і надійний пристрій, який забезпечить швидку зарядку ваших гаджетів у будь-якому місці. Завдяки ємності 20000 мА/г та потужності 20 Вт ви зможете заряджати смартфони, планшети та інші пристрої з максимальною ефективністю. Вбудований кабель USB Type-C робить пристрій ще зручнішим у використанні, позбавляючи від необхідності носити додаткові дроти. Baseus Bipow 2 – це чудове рішення для подорожей, поїздок чи просто для щоденного використання, коли вам потрібне надійне джерело живлення для ваших гаджетів.