|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 30000 мА/г |
|---|---|
| Індикатор | Так |
| Вихідний струм | 1.5 A. 1.67A. 2 A. 2.1 A. 2.25 A. 3 A |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB. USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V. 9 V. 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A. 2 A. 2 А. 3 A |
| Вхідні інтерфейси | microUSB. USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB Type C. мережа 220 В |
| Заряджається від | USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 4 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Power Delivery. Quick Charge 2.0. Quick Charge 3.0. Quick Charge 4.0 |
| Призначення | для планшета. для роутера. для смарт-годинників. для телефона |
| Розміри, мм | 150 x 67 x 42 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Час зарядки | немає даних |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/2.1 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Вага | 580 г |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея ColorWay EnergyPlus 30000mAh Black (CW-PB300LPB4BK-PDD)
Немає в наявності
Код товару: 603505
1 543 грн
1 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Павербанк ColorWay ємністю 30000 мАг – це потужний і надійний гаджет із високоякісним літій-полімерним акумулятором, що забезпечує ефективне резервне живлення для ваших пристроїв. Завдяки багаторівневій системі захисту від коротких замикань і перепадів напруги, він гарантує безпечне використання та захищає підключені гаджети. Павербанк підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, такі як Power Delivery 3.0, Quick Charge 2.0, 3.0, 4.0, Huawei Fast Charge, Samsung Fast Charge тощо, забезпечуючи потужність до 22,5 Вт. Два вихідні порти (USB і Type-C) та вбудовані кабелі (Type-C і Lightning) дозволяють одночасно підключити до чотирьох пристроїв. Також пристрій підтримує швидку зарядку самого себе через Type-C порт, що робить його зручним для використання з одним кабелем. LED-дисплей показує рівень заряду, а компактний дизайн робить цей павербанк ідеальним для подорожей, адже він легко поміщається в сумці. Особливості Акумулятор: Li Polymer 30000 mAh/3.7V/111Wh Захист та безпека: Перегрів, перезаряд, глибокий розряд, перевантаження, коротке замикання Індикація: LED дісплей Розмір: 150x67x42 mm Вага: 580±5g Матеріал: PC + ABS