|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, мАг | 20000 |
|---|---|
| Вихідний струм | 5 A |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB Type-C |
| Вхідна напруга | 20 |
| Вхідний струм | 3.25 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 24 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Захист | Коротке замикання. Перевантаження. Перенапруження. Overcharge protection. Overload protection. Захист від електростатичного розряду |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | 100 W |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 139 x 82 x 27 мм |
| Сумісність | Універсальний |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія зарядки | Power Delivery |
| USB тип C, шт. | 2 |
| Кабель | USB Type-C в USB Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Підтримка MagSafe | Так |
| Compliance certificates | CE. UKCA |
| Port 3 output power | 22.50 |
| USB Power Delivery | Так |
| USB тип A | Так |
| USB тип A, шт. | 1 |
| USB тип C | Так |
| Інструкція | Так |
| Вбудований екран | Так |
| Висота, мм | 27 |
| Вихідна потужність на порт 1, Вт | 65.00 |
| Вихідна потужність на порт 2, Вт | 100.00 |
| Вкл/Викл перемикач | Так |
| Глибина, мм | 82 |
| Дорожний футляр | Так |
| Загальна вихідна потужність, Вт | 100 |
| Потужність USB Power Delivery до, Вт | 100 |
| Сертифікати відповідності принципам сталого розвитку | Triman |
| Ширина, мм | 139 |
| Вага, г | 422 |
Новий відгук або коментар
Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH 100W HE20000 INTENSO (7350050)
Немає в наявності
Код товару: 503420
2 358 грн
2 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Літій-іонна (Li-Ion)
Capacity 20000 мА·год
Потужність USB Power Delivery до 100 Вт
3xКількість одночасно підключених пристроїв (макс)
Colour Чорний/Сірий
Сумiснi пристрої Універсальний
Вбудований екран Так
Загальна вихідна потужність 100 W
Вага 422 g
Кабелі, що поставляються USB Type-C в USB Type-C
Дорожний футляр Так
Вага без упаковки 0.422 кг
Capacity 20000 мА·год
Потужність USB Power Delivery до 100 Вт
3xКількість одночасно підключених пристроїв (макс)
Colour Чорний/Сірий
Сумiснi пристрої Універсальний
Вбудований екран Так
Загальна вихідна потужність 100 W
Вага 422 g
Кабелі, що поставляються USB Type-C в USB Type-C
Дорожний футляр Так
Вага без упаковки 0.422 кг
![Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH 100W HE20000 INTENSO (7350050) [503420] Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH 100W HE20000 INTENSO (7350050) [503420]](/content/images/42/585x390l80mc0/96639650435338.jpg)
![Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH 100W HE20000 INTENSO (7350050) [503420] Портативний зарядний пристрій USB 20000MAH 100W HE20000 INTENSO (7350050) [503420]](/content/images/42/585x390l80mc0/28477612253097.jpg)