|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Вихідний струм | 3 A |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Заряджається від | USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 154.5 x 72.3 x 38.9 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Так |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 18 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Xiaomi 30000mAh 18W Black (BHR9126GL)
Немає в наявності
Код товару: 614933
1 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній акумулятор Xiaomi 30000mAh 18W оснащений трьома вихідними портами, здатний з максимальною ефективністю підзарядити до трьох пристроїв одночасно. Збільшеної ємності батареї 30 000 мАг гарантовано вистачить на підзарядку кількох девайсів або на багато циклів заряду. Підтримка протоколів швидкої зарядки до кількох разів скорочує час підзарядки, а 9 рівнів захисту роблять процес не тільки швидким, а й безпечним. Акумулятор Xiaomi 30000mAh 18W має 3 вихідні порти (Type-C, 2х USB-А), кожен з яких готовий до підзарядки ваших гаджетів. Таким чином, ви зможете одночасно заряджати до трьох девайсів. Ємності 30 000 мАг вистачить на 5 циклів зарядки iPhone 13 або на те, щоб 5.5 рази підзарядити Xiaomi 13, а це означає, що ви зможете вільно користуватися своїми мобільними гаджетами та не відчувати дефіциту заряду.