|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Модель | EW3270U Metallic Grey |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 12 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, 2xHDMI |
| Порти USB | USB-С |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Особливості монітору | Підтримка HDR, Flicker Free, AMD FreeSync, Low Blue Light |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB , DP-mDP |
| Потужність вбудованних колонок | 2x2 Вт |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 3 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монітор BENQ EW3270U Metallic Grey (9H.LGVLA.TSE/9H.LGVLA.TPE)
Немає в наявності
Код товару: 300445
15 199 грн
15 933 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
32" 4K VA РК монітор, HDR, FreeSync, USB-C