|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| USB | Ні |
| WAN порт | немає |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | 2000 мА/год |
| Акумуляторна батарея | Так |
| Вага | 0.12 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість антен | 1 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Так |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Ні |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 100 х 60 х 16 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 220 В |
| Швидкість WiFi | 150 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | немає |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935)
Немає в наявності
Код товару: 613862
1 166 грн
1 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мобільний портативний Wi-Fi-маршрутизатор ZTE MF935 LTE забезпечує високошвидкісний доступ до цих планшетних ПК, ноутбуків і різних типів пристроїв пристроїв WiFi за високошвидкісного з’єднання зі швидкістю завантаження 4G LTE: DL 150 Мб/с, UL 50 Мб/с, 3G HPA, UL5,76 Мб/с. Має зручний інтерфейс, знімний акумулятор ємністю 2000 мА/год, що забезпечує максимум 7 годин автономної роботи та підтримку до 8 одночасних користувачів
![Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862] Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862]](/content/images/42/390x390l80mc0/77414664124497.jpg)
![Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862] Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862]](/content/images/42/414x390l80mc0/33993385066516.jpg)
![Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862] Бездротовий 3G/4G маршрутизатор ZTE LTE UFi (MF935) [613862]](/content/images/42/414x390l80mc0/69507473421023.jpg)