|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.88 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 6 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 270 х 187 х 49.5 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 1200 Мбіт/сек + 4800 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002)
Немає в наявності
Код товару: 609635
4 267 грн
4 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) - це високопродуктивний ігровий маршрутизатор із підтримкою Wi-Fi 6, що забезпечує швидкість передавання даних до 6000 Мбіт/с. Пристрій оснащений шістьма всеспрямованими антенами з високим коефіцієнтом посилення і підсилювачами потужності, що значно покращує покриття мережі у вашому домі. Функція Hybrid QoS пріоритизує ігровий трафік, оптимізуючи мережу для плавного геймплея і мінімальної затримки. Вбудований захист Trend Micro Home Network Security забезпечує безпеку мережі, блокуючи шкідливі сайти й атаки, а також надаючи батьківський контроль. Маршрутизатор підтримує хмарний геймінг, оптимізуючи з’єднання для платформ хмарних ігор, забезпечуючи швидкий відгук і мінімальні втрати пакетів. Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) - це надійне рішення для геймерів, які прагнуть до високошвидкісного та стабільного інтернет-з’єднання з розширеними функціями безпеки та оптимізації мережі.
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/56496618541590.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/67252838381854.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/42316837918805.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/94362053322781.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/68948633676492.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/26449785751764.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/76551251966621.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/92011544216862.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635] Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) [609635]](/content/images/38/390x390l80mc0/51612114088708.jpg)