|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.74 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 50+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 275.5 х 184.4 х 165 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX5400 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus (90IG07W0-MO3B10) (RT-AX82U V2)
Немає в наявності
Код товару: 609532
6 329 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дводіапазонний ігровий маршрутизатор класу AX5400: Wi-Fi 6, сумісність з PS5, режим мобільного геймингу, підсвічування Aura, система інформаційної безпеки, технологія AiMesh, функція Gear Accelerator, геймерський порт, трафік-менеджер Adaptive OoS, перенаправлення портів Стандарт Wi-Fi 6: швидкість до 5400 Мбіт/с, канали шириною 160 МГц Режим мобільного геймингу: мінімізація лагів за допомогою програми ASUS Router Убудоване підсвічування Aura: велика кількість світлових ефектів із гнучким регулюванням, можливість прив’язки ефектів до певних режимів роботи пристрою Технологія ASUS AiMesh: можливість об’єднання з AiMesh-сумісними маршрутизаторами для створення mesh-мережі з великим покриттям Інформаційна безпека: система захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro на базі технологій компанії Trend Micro, підтримка стандарту WPA3, засоби батьківського контролю
![Бездротовий маршрутизатор Asus (90IG07W0-MO3B10) (RT-AX82U V2) [609532] Бездротовий маршрутизатор Asus (90IG07W0-MO3B10) (RT-AX82U V2) [609532]](/content/images/28/390x390l80mc0/94041033266562.jpg)