|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Кількість антен | 8 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 240 х 240 х 70 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX11000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 1148 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000)
Немає в наявності
Код товару: 609454
17 779 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тридіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту WiFi 6: підтримка PS5, 4-ядерний процесор, порт стандарту 2.5G Ethernet, підтримка динамічного вибору частот DFS, геймерська платформа wtfast, адаптивна система QoS, підтримка mesh-технології AiMesh, інформаційна безпека AiProtection Pro. Новітній стандарт Wi-Fi 802.11ax: підвищена ефективність і пропускна здатність. Найвища швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi: до 11000 Мбіт/с. Прискорена обробка ігрових даних. Передове апаратне оснащення: 4-ядерний процесор із частотою 1,8 ГГц і мережевий порт стандарту 2.5G Ethernet. Потужні вбудовані засоби інформаційної безпеки.
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454]](/content/images/47/390x390l80mc0/30188114051153.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454]](/content/images/47/390x390l80mc0/26378551182059.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454]](/content/images/47/390x390l80mc0/25754338401033.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454]](/content/images/47/390x390l80mc0/13863138731428.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG04H0-MO3G00) (GT-AX11000) [609454]](/content/images/47/693x390l80mc0/37815428017488.jpg)