|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 1.782 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Кількість антен | 8 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 328 х 328 х 179 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AXE11000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 1148 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000)
Немає в наявності
Код товару: 609523
19 019 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тридіапазонний ігровий маршрутизатор GT-AXE11000: стандарт Wi-Fi 6E (802.11ax), новий діапазон 6 ГГц, порт 2.5G Ethernet (WAN/LAN), сумісність із PS5, об’єднання каналів WAN, VPN Fusion, трирівневе прискорення ігор, безкоштовні засоби інформаційної безпеки мережі, підтримка AiMesh Тридіапазонний бездротовий маршрутизатор з підтримкою нового стандарту Wi-Fi 6E та швидкості до 11 000 Мбіт/с. Новий діапазон частот 6 ГГц – ширші канали та більша пропускна спроможність забезпечують підвищену продуктивність, менші затримки та відсутність завад. Порт 2.5G Ethernet (WAN/LAN) – увесь мережевий трафік через порт 2.5G Ethernet має найвищий пріоритет; цей порт дає змогу розкрити повний потенціал стандарту Wi-Fi 6. Інженерні рішення – 4-ядерний процесор, ефективне охолодження, спеціальна конструкція антен. Трирівневе прискорення – прискорення ігрового трафіку від пристрою до ігрового сервера.
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/531x390l80mc0/84630657226645.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/531x390l80mc0/13916669329853.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/531x390l80mc0/19267028827502.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/531x390l80mc0/28714692996388.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/531x390l80mc0/51020942522386.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/427x390l80mc0/76342084762631.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG06E0-MO1R00) (GT-AXE11000) [609523]](/content/images/20/390x390l80mc0/12193274301273.jpg)