|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 1.12 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 338 х 221 х 196 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 1148 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000)
Немає в наявності
Код товару: 612503
9 169 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Виконаний у футуристичному стилі, ігровий роутер ROG Rapture GT-AX6000 дає змогу підключати ще більше пристроїв одночасно і вивести враження від ігор на новий рівень. Завдяки стандарту Wi-Fi 6 з підтримкою максимальної швидкості передачі 6000 Мбіт/с, він завжди готовий до грандіозних баталій. Приголомшливий дизайн із новими знімними антенами червоного й чорного кольору та RGB-ефектами ASUS Aura ставить маршрутизатор GT-AX6000 дійсно в центр уваги! 2 порти 2.5G Ethernet. GT-AX6000 має два порти Ethernet із пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с, які підтримують функції об’єднання каналів і балансування навантаження, що дає вам гнучкість вибору: надати максимальну пропускну здатність підключеним пристроям або ж скористатися перевагами супершвидкісного підключення до Інтернету. Об’єднання каналів WAN. Функція об’єднання каналів WAN дає змогу об’єднати пропускну здатність портів 2.5G Ethernet і Gigabit Ethernet, щоб отримати підключення WAN на швидкості до 3,5 Гбіт/с. Ця швидкість достатньо висока навіть за мірками сучасних Інтернет-провайдерів, які пропонують високошвидкісний доступ. Цю пропускну здатність можна розподіляти як через бездротову мережу Wi-Fi 6, так і через другий порт 2.5G Ethernet. Об’єднання каналів LAN. Використовуючи об’єднання каналів LAN, можна об’єднати пропускну здатність двох «гігабітних» портів LAN, щоб отримати підключення LAN на швидкості до 2 Гбіт/с. Таке рішення чудово підходить для забезпечення додаткової пропускної здатності для швидкісних мережевих пристроїв, наприклад NAS або настільного ПК. Найвища продуктивність. GT-AX6000 оснащено 4-ядерним 64-розрядним процесором з тактовою частотою 2 ГГц, який забезпечить достатню швидкодію навіть для найвимогливішої ігрової мережі. Він забезпечує зростання пропускної спроможності мережі на 18%* для блискавичної передачі даних та покращених ігрових можливостей. Розширене покриття з RangeBoost Plus. ASUS RangeBoost Plus – це остання, найпотужніша версія відомої фірмової технології ASUS RangeBoost, яка значно покращує площу покриття та продуктивність мережі Wi-Fi у порівнянні з іншими моделями без RangeBoost. Завдяки використанню наступного покоління флагманського чипсета Wi-Fi та процесора Broadcom у поєднанні з технологією ASUS RF та іншими ексклюзивними технологіями, ASUS RangeBoost Plus розширює радіус дії сигналу Wi-Fi та загальну площу покриття мережі до 38%*. Покриття всього будинку. Технологія ASUS AiMesh дає можливість створити якісну мережу Wi-Fi для покриття всього будинку. Щоб розширити зону покриття мережі, усунути мертві зони та забезпечити швидкий і надійний Wi-Fi у всьому домі, як вузли можна використовувати навіть старі маршрутизатори, сумісні з ASUS AiMesh. Трирівневе прискорення. GT-AX6000 пришвидшує ігровий трафік на кожному кроці на шляху від ПК до ігрового сервера. Ця ексклюзивна технологія покращує стабільність з’єднання, поліпшуючи синхронізацію із сервером, зменшуючи затримку, знижуючи пінг і збільшуючи швидкість для нових ігрових вражень. Гра без обмежень. Функція VPN Fusion дозволяє використовувати звичайне інтернет-з’єднання паралельно з VPN-тунелями без будь-яких втрат із точки зору швидкості передачі даних. Отже, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ви все одно зможете насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями. Прискорення гри в один дотик. Мінімізація «лагів» і затримок під час мобільних ігор за допомогою інтерфейсу ASUS Router. Переадресація портів у 3 кроки. Приєднуйтесь до свого клану легко й швидко. Завдяки функції OpenNAT GT-AX6000 переадресацію портів можна виконати лише у три кроки. Скажіть «прощавай» неприємними та складними процедурам! Пріоритезація трафіка консолі. GT-AX6000 сумісний з усіма ігровими консолями, включаючи PS5®, Xbox X® і Nintendo Switch®. Маршрутизатор обладнаний спеціальним ігровим портом, який автоматично надасть максимальний пріоритет мережевому трафіку підключеної до нього консолі. Немає необхідності у складному налаштуванні, просто підключіть консоль до порту LAN-1, щоб отримати швидке й стабільне з’єднання. Комплексна система інформаційного захисту. У маршрутизаторі GT-AX6000 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, у якій підтримуються новітній протокол безпеки WPA3 й розширені функції батьківського контролю. Вона забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх підключених до нього цифрових пристроїв. Безпека в загальнодоступних мережах Wi-Fi. Загальнодоступні мережі Wi-Fi, які зустрічаються в кафе, ресторанах, готелях, аеропортах та інших громадських місцях, рідко бувають захищеними. Маршрутизатори GT-AX6000 із функцією Instant Guard створює захищений канал передачі даних через загальнодоступне підключення Wi-Fi, використовуючи технологію віртуальних приватних мереж (Virtual Private Network, VPN).
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/34620745792876.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/98512002583371.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/99990145130594.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/98925650018137.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/93191464208158.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/531x390l80mc0/12697310881635.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/14981271801741.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/64170990167358.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/20035532739318.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/17990703311048.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/52147289457276.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/94657767778913.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG0780-MO3B00) (GT-AX6000) [612503]](/content/images/43/390x390l80mc0/30832659367370.jpg)