|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 7 |
| Кількість антен | 8 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 350.41 х 350.41 х 220.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE19000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 1376 Мбіт/сек + 5764 Мбіт/сек + 11529 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 10 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI)
Немає в наявності
Код товару: 618577
38 039 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS ROG Rapture GT-BE19000AI: тридіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7 (802.11be): площа покриття до 325 м2, 200+ пристроїв, Triple Level Security, підтримка технології AiMesh, два Ethernet-порти 10 Гбіт/с, автовизначення WAN з ШІ, режим енергозбереження, AI Game Booster, Gaming Network, Guest Network Pro Підтримка швидкісного стандарту Wi-Fi 7 (802.11be) з новими 320 МГц каналами в діапазоні 6 ГГц і модуляції 4096-QAM значно збільшує пропускну здатність, забезпечуючи швидкість передачі даних до 19 Гбіт/с. Трирівневе ігрове прискорення за допомогою функції ROG AI Game Booster, що працює на основі штучного інтелекту, оптимізує маршрут проходження даних в режимі реального часу для мінімізації затримок, нижчого пінгу та зменшенню кількості втрачених пакетів. Інтелектуальні засоби для блокування небажаної реклами й трекерів; потужні можливості для локальних обчислень гарантують, що дані залишаються надійно захищеними. Засоби виявлення шумів на основі штучного інтелекту визначають перешкоди, покращуючи стабільність сигналу Wi-Fi, і пропонують інформацію для оптимізації роботи мережі. Інтерфейс ASUSWRT 6.0 дозволяє відстежувати підключені пристрої, отримувати сповіщення про перешкоди та негайно реагувати на невідомі пристрої. Сукупна пропускна здатність дротових інтерфейсів до 31 Гбіт/с: два порти 10 Гбіт/с, чотири порти 2,5 Гбіт/с та можливість агрегації каналів (20 Гбіт/с). Можливість створення до п’яти SSID і потужні засоби керування VPN-мережами для прискорення в іграх і легкого керування пристроями IoT за допомогою функцій Guest Network Pro та ROG Exclusive Gaming Network. Трирівневий захист комерційного класу в режимі 24/7 за допомогою технології AiProtection Pro та сучасних можливостей VPN.
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/66295244998068.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/50531903427264.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/73931897089606.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/80893379177663.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/70334232784079.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/36430566355542.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/20858720857519.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (90IG09S0-MO9A0V) (GT-BE19000AI) [618577]](/content/images/48/390x390l80mc0/56297424457604.jpg)