|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 3 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 2.425 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 12 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 354 х 354 х 193 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AXE16000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Швидкість WiFi | 1148 + 4804 + 4804 + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000)
Немає в наявності
Код товару: 609544
28 379 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чотиридіапазонний ігровий маршрутизатор ROG Rapture GT-AXE16000 стандарту Wi-Fi 6E: діапазон 6 ГГц, два порти 10G Ethernet, порт WAN 2.5G Ethernet, підтримка двох WAN, підтримка технології AiMesh, функція VPN Fusion, трирівневе прискорення, вбудована система інформаційної безпеки Перший у світі чотиридіапазонний маршрутизатор Wi-Fi 6E (802.11ax) – загальна швидкість передачі даних через мережу Wi-Fi досягає 16 000 Мбіт/с Новий діапазон частот 6 ГГц – ширші канали та більша пропускна спроможність забезпечують підвищену продуктивність, менші затримки та відсутність завад. Розширене покриття – ексклюзивна технологія ASUS RangeBoost Plus розширює радіус дії сигналу Wi-Fi та загальну площу покриття мережі. Гнучке налаштування mesh-системи – можливість підключення інших AiMesh-маршрутизаторів ASUS за допомогою виділеного каналу 5 ГГц або 6 ГГц Два порти стандарту 10G Ethernet – високошвидкісне дротове підключення WAN/LAN. WAN-порт 2.5G Ethernet – пріоритезація мережевого трафіку Трирівневе ігрове прискорення – оптимізована обробка ігрового трафіку.
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544]](/content/images/38/531x390l80mc0/78743771941803.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544]](/content/images/38/531x390l80mc0/82941787568692.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544]](/content/images/38/531x390l80mc0/90437036176326.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544]](/content/images/38/531x390l80mc0/46993008684254.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544] Бездротовий маршрутизатор Asus ROG Rapture (GT-AXE16000) [609544]](/content/images/38/390x390l80mc0/63515465284772.jpg)