|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.55 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Репітер / Міст |
| Розміри, мм | 256 х 186 х 178 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2)
Немає в наявності
Код товару: 609517
4 249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ASUS TUF-AX3000 V2 – оновлена модель маршрутизатора WiFi 6 від ASUS, прийшла на заміну минулій моделі, стала продуктивнішою. Головна відмінність ASUS TUF-AX3000 V2 від ASUS TUF-AX3000, оновлена платформа, заснована на чотириядерному процесорі Broadcom BCM6756 1.7 ГГц. Отримавши значний приріст продуктивності, якої не вистачало минулій лінійці. Крім цього, зросла і максимальна пропускна спроможність чіпа, дозволяючи використовувати високошвидкісні тарифи до 500 Мбіт/с. Також WAN порт має швидкість підключення 2.5 Гбіт/с, що дозволяє максимально розкривати потенціал WiFi 6.
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/449x390l80mc0/74434648240207.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/390x390l80mc0/44117790840161.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/498x390l80mc0/38666883358356.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/481x390l80mc0/81060634040718.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/544x390l80mc0/27667589956409.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/390x390l80mc0/82140845212176.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/423x390l80mc0/98311665229135.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/414x390l80mc0/60990089632199.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) (TUF-AX3000 V2) [609517]](/content/images/18/390x390l80mc0/17132108672014.jpg)