|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.7 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 5 |
| Кількість антен | 6 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Міст |
| Розміри, мм | 301 х 216 х 174 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX6000 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 1148 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000)
Немає в наявності
Код товару: 609543
6 819 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
TUF Gaming AX6000 забезпечує стабільне та швидке бездротове та провідне з'єднання у середовищах з великою кількістю пристроїв. Це маршрутизатор, який приносить користь усім вашим пристроям, від ноутбуків, смартфонів та ігрових консолей до всіх IoT пристроїв у вашому будинку. Вдвічі швидше. WiFi 6 забезпечує більш високу швидкість бездротового зв'язку завдяки технологіям OFDMA, BSS coloring та MU-MIMO, а також підвищує ефективність мережі, тому всі ваші пристрої отримують свою частку пропускної спроможності WiFi. Він ідеально підходить для завантажених мереж з безліччю різних пристроїв WiFi, таких як ноутбуки, смартфони та пристрої для розумного будинку. Справжня мультигігабітна швидкість провідного з'єднання. Для справжньої багатогігабітної продуктивності вам потрібні з'єднання WAN і LAN, що підтримують ці швидкості. TUF Gaming AX6000 підтримує агрегацію як WAN, так і LAN, тому ви можете насолоджуватися провідною швидкістю 5 Гбіт/с від модема до ПК та NAS. WiFi, який йде далі. TUF Gaming AX6000, щоб надати вам максимальне покриття WiFi. Він використовує OFDMA, нову технологію WiFi 6, яка дозволяє сигналам проходити далі, ніж WiFi 5. З конфігурацією 4x4 MIMO та окремими антенами 2.4 ГГц і 5 ГГц для зменшення перешкод, поряд з іншими поліпшеннями, такими як формування променя, яке фокусує сигнал до кожного пристрою, TUF Gaming AX6000 досягає кожного кута. Гнучка і масштабована бездротова мережа. Якщо вам потрібно більше покриття або нові функції, ви можете просто додати інший сумісний маршрутизатор у свою мережу AiMesh в будь-який час! Стабільний та міцний. TUF Gaming AX6000 забезпечує максимальну продуктивність WiFi. Розташування вентиляційних отворів та конструкція з подвійним радіатором покращують охолодження для підвищення стабільності, а фіксовані антени та металеві захисні кожухи портів збільшують фізичну довговічність. Одночасна гра та VPN. VPN Fusion дозволяє одночасно використовувати VPN та звичайне інтернет-з'єднання! Таким чином, навіть якщо іншим користувачам мережі потрібно використовувати VPN, ви все одно зможете насолоджуватися максимальними ігровими швидкостями. Безпека комерційного класу для вашого будинку. Безпека домашньої мережі має вирішальне значення, коли у вас є кілька підключених пристроїв, і тим більше коли є пристрої без антивірусних можливостей, такі як пристрої IoT. TUF Gaming AX6000 включає безкоштовну довічну версію AiProtection Pro, включаючи найновіший протокол безпеки WPA3 та розширений батьківський контроль. Кожен пристрій захищений за допомогою TUF Gaming AX6000, і ви можете стежити за всім, що відбувається у вашій мережі, за допомогою зручної мобільної програми.
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/513x390l80mc0/62044154269360.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/416x390l80mc0/21694786797402.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/423x390l80mc0/27150574198355.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/530x390l80mc0/48845655440209.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/390x390l80mc0/52314203031871.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/413x390l80mc0/44663065631944.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/549x390l80mc0/56463280995768.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming AX6000 (90IG07X0-MO3C00) (TUF-AX6000) [609543]](/content/images/37/390x390l80mc0/84287199728379.jpg)