|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.56 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | ігровий |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу / Міст |
| Розміри, мм | 274 х 205 х 168 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип антени | незнімна |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600)
Немає в наявності
Код товару: 609602
5 759 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Для використання пристрою на території України оновіть програмне забезпечення: https://www.asus.com/ua-ua/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-gaming-routers/tuf-gaming-be3600/helpdesk_bios?model2Name=TUF-Gaming-BE3600 Дводіапазонний ігровий маршрутизатор TUF Gaming BE3600 з WiFi 7, оснащений потужним процесором Broadcom SoC, надвисокою швидкістю обчислення, 3-етапною переадресацією портів, AiMesh для Mesh WiFi і AiProtection Pro для безпеки мережі. Надшвидкий WiFi 7 – маршрутизатор наступного покоління WiFi 7 підвищує швидкість до 3600 Мбіт/с. Модуляція 4K-QAM – Абсолютно новий 4096-QAM забезпечує збільшення швидкості передачі в 1,2 рази порівняно з попереднім поколінням. ЦП високої обчислювальної потужності – оснащений абсолютно новим потужним чотирьохядерним процесором Broadcom, який може похвалитися обчислювальною здатністю DMIPS 20K, легко справляючись із завданнями, пов’язаними з програмним і апаратним забезпеченням. Підтримка ASUS AiMesh – підтримуйте AiMesh для створення сітчастої мережі для всього будинку. Перевірена довговічність і стабільна робота – TUF Gaming BE3600 створений для надійності та пройшов перевірені випробування для забезпечення надійної та стабільної роботи.
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602]](/content/images/14/390x390l80mc0/69867851066031.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602]](/content/images/14/390x390l80mc0/89278389790833.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602]](/content/images/14/390x390l80mc0/52556869450241.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602]](/content/images/14/390x390l80mc0/84688359152787.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602] Бездротовий маршрутизатор Asus TUF Gaming BE3600 (90IG0900-MO9C00) (TUF-BE3600) [609602]](/content/images/14/390x390l80mc0/67188193800261.jpg)