|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 1.5 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 5 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 283 х 172 х 46 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 100-240 В |
| Швидкість WiFi | 2976 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X)
Немає в наявності
Код товару: 609568
10 175 грн
10 739 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Професійний та високопродуктивний бездротовий маршрутизатор Wi-Fi 6 для малого бізнесу. Завдяки революційному поєднанню OFDMA і 1024QAM, новітнього стандарту 802.11ax та діапазону 160 МГц швидкість бездротової агрегації RG-EG105GW-X досягає 2.976 Гбіт/с. Легко налаштувати всю мережу з універсальним бездротовим маршрутизатором за допомогою мобільного додатка. Віддалений моніторинг та обслуговування. Аутентифікація хмарного порталу.
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/445x390l80mc0/76545224766246.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/390x390l80mc0/76802355417947.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/390x390l80mc0/83067587751413.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/390x390l80mc0/83902393370170.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/390x390l80mc0/57790089060982.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW-X) [609568]](/content/images/46/390x390l80mc0/17556521833066.jpg)