|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.25 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість антен | 5 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 120 x 120 x 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний / стіновий |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 1267 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T))
Немає в наявності
Код товару: 609535
6 195 грн
6 539 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Професійний бездротовий маршрутизатор для малого бізнесу. Легко налаштувати всю мережу за допомогою універсального бездротового маршрутизатора. Натисніть кнопку, мережа Reyee Mesh готова. Гідний дизайн, гнучка установка на стіл і стіну. Безпечний моніторинг NVR/IPC/внутрішнього сервера в будь-який час з будь-якого місця.
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/92109070664991.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/94178375215616.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/41093197238415.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/65745513423355.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/94963048461151.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/72783729552031.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/85044466770138.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/99113256701730.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/97465220704305.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/12655673988147.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/37457742268065.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535] Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee (RG-EG105GW(T)) [609535]](/content/images/29/390x390l80mc0/30181014462781.jpg)