платежі
по 315 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Інтерфейс | 2 порти LAN 10/100 Мбіт/с 1 порт WAN 10/100 Мбіт/с |
|---|---|
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2412 - 2472 Мгц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP. WPA. WPA2. WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b (до 11 Мбіт/с). g (до 54 Мбіт/с). n (до 300 Мбіт/с) |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b. IEEE 802.11g. IEEE 802.11n. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Висота | 24.3 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 106.7 мм |
| Додатково. Живлення | від зовнішнього джерела живлення |
| Додатково. Функції безпеки | Батьківський контроль |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Мережа | DHCP Сервер/Клієнт |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | DHCP. IPv4. IPv6. L2TP. PPPoE. PPTP. UPnP |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Функції брандмауера | SPI. демілітаризована зона (DMZ). прив'язка IP-MAC |
| Захист бездротової мережі | WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Комплектація | Адаптер живлення, Коротка інструкція, маршрутизатор, кабель Ethernet |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | Tether. WEB-інтерфейс |
| Мережеві стандарти | 802.11n, 802.11g, 802.11b |
| Основні. Інтерфейс | WAN, 10/100 Мбіт / с порт RJ-45 |
| Основні. Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Основні. Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор. посилювач сигналу. провідний маршрутизатор. точка доступу |
| Особливості | Батьківський контроль, місцевий контроль, список хостів, розклад доступу, управління правилами Контроль доступу Локальне керування Динамічний DNS: DynDns, NO-IP Підтримка програми Tether |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Розміри, мм | 115 х 106.7 х 24.3 |
| Тип антени | Фіксована |
| Управління | Режими роботи: Режим роутера Режим точки доступу Режим підсилювача сигналу Режим WISP |
| Фізичні. Габарити, мм | 154 x 114 x 36 |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/с |
| Швидкість передачі даних | До 300 Мбіт/с (2.4 ГГц) |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 115 мм |
N300 Багаторежимний Wi-Fi роутер
Висока швидкість Wi-Fi
Переглядайте веб-сторінки, дивіться HD-стрими та завантажуйте файли всією сім'єю — швидкість Wi‑Fi 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц упорається з усіма повсякденними завданнями.
Потужний сигнал, велике покриття
Дві потужні антени 5 дБі та технологія 2×2 MIMO покращують бездротову передачу даних для максимального покриття мережі та дальності сигналу.
Гнучке управління
Просте управління домашньою мережею за допомогою вбудованих інструментів, включаючи батьківський контроль, гостьову мережу, пріоритизацію та не лише.
Чотири режими роботи
Режим роутера (за замовчуванням)
Під'єднайте кабель Ethernet, щоб миттєво створити закриту мережу Wi-Fi та створити доступ до Інтернету для всіх пристроїв Wi-Fi.
Режим точки доступу
Перетворіть поточне дротове під'єднання на бездротове.
Режим підсилювача Wi-Fi сигналу
Збільшіть покриття поточної мережі Wi-Fi.
Режим WISP
Під'єднайтесь до мережі інтернет-провайдера Wi-Fi там, де немає дротового інтернету.
Плавна передача відео
Підтримка IGMP Proxy/Snooping, режиму мосту та тегування VLAN для оптимізації передачі трафіку IPTV дозволить насолодитись улюбленими фільмами та телепередачами без затримок.
Сумісність з IPv6
Підтримка останньої версії Інтернет-протоколу (IPv6) дасть заділ на майбутнє і дозволить користуватися сервісами IPv6, що надаються Інтернет-провайдером.
Елегантний дизайн
Заощадить місце та відмінно доповнить будь-який інтер'єр, створюючи стабільний Wi-Fi у домі.
Просте налаштування у вас на долоні
Налаштуйте Wi-Fi за лічені хвилини через зрозумілий веб-інтерфейс та потужну програму Tether, яка також дозволяє керувати налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.