|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| USB | Так |
| WAN порт | немає |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | 3000 мА/год |
| Акумуляторна батарея | Так |
| Вага | 0.13 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | сat.6 (300 Мбіт/с) |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Так |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 118.2 х 65 х 15.7 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | портативний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 5 В |
| Швидкість WiFi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | немає |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Новий відгук або коментар
Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F)
Немає в наявності
Код товару: 609460
3 780 грн
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Швидкість без гальм Надшвидка широкосмугова бездротова технологія G LTE-Advanced забезпечує швидкість передачі даних до 300 Мбіт / сек, тому ви зможете за кілька секунд завантажувати потрібні для вашої роботи файли великого розміру, проводити ділові відеоконференції без переривань і пауз, дивитися онлайнове відео у високій роздільній здатності і грати в онлайнові ігри. У вашому житті буде ідеальний баланс роботи та розваг з хот-спотом в будь-який час і в будь-якому місці! Спільне використання WiFI Розширення вашої мережі Дві частоти для WiFi (2.4 або 5 ГГц). До вашої маршрутизатора одночасно зможуть підключитися до 32 пристроїв WiFi, і для підключення досить просканувати QR-код. Зручний і безпечний портативний маршрутизатор WiFi, який може працювати в різних країнах і регіонах і забезпечить зв’язком ваших колег по бізнесу і друзів в будь-який час і в будь-якому місці. Також маршрутизатор забезпечує доступ до Інтернету для вашого настільного ПК або ноутбука, до якого підключається через вбудований порт micro USB. Ви будете на зв’язку весь день Акумулятор ємністю 3000 мА/год забезпечує безперервну роботу портативного маршрутизатора протягом 10 годин без перезарядки або 300 годин в режимі очікування. Ви будете залишатися на зв’язку весь день, а при необхідності зможете зарядити портативний маршрутизатор, підключивши до його порту micro USB зовнішній акумулятор або адаптер живлення.
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/61931673192304.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/16049139167301.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/25217383035514.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/53133206471313.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/88907371760972.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/83673877536554.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/92569367877519.jpg)
![Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460] Бездротовий маршрутизатор ZYXEL LTE2566-M634 (LTE2566-M634-EUZNV1F) [609460]](/content/images/48/390x390l80mc0/52571441219160.jpg)