|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−27%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 0.00 |
|---|---|
| Вага, г | 408.00 |
| Вихідна напруга | iPhone: 15W Apple Watch: 5W True Wireless Earbuds: 5W |
| Гарантія | 18 міс. |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Кабель в комплекті | з кабелем |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 25.00 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Адаптер заряджання в комплекті: Блок живлення 30W Роз'єм виходу: 3 бездротові виходи заряджання |
| Розмір | 60 х 60 х 64 мм |
| Технологія швидкої зарядки | Fast Charge |
| Тип | бездротовий зарядний пристрій |
| Тип зарядного пристрою | Бездротовий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Так |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Вихід USB1 | немає |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | знімний |
| Максимальна потужність | 15 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Так |
| Роз'єм кабеля | USB Type-C |
Новий відгук або коментар
Бездротовий зарядний пристрій Anker MagGo Wireless Charging Station 15W 3-in-1 Cube Black (Y1811G11)
Немає в наявності
Код товару: 613955
5 732 грн
7 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бездротова зарядна станція Anker MagGo Wireless Charging Station Cube 3in1 — це компактне та інноваційне рішення для одночасного заряджання трьох пристроїв Apple: iPhone, Apple Watch та AirPods. Завдяки сертифікації Qi2 та сумісності з MagSafe вона гарантуватиме швидке заряджання потужністю до 15 Вт. Станція оснащена фірмовою технологією Wireless PowerIQ, яка оптимізує процес заряджання завдяки інтелектуальним алгоритмам і потужному обладнанню. Дизайн у формі куба поєднує естетику та практичність. Пристрій компактний, легко розкладається для зручного доступу до зарядних поверхонь і ідеально підходить як для домашнього використання, так і для подорожей. Корпус виготовлений із високопровідного алюмінію, що сприяє ефективному розсіюванню тепла, а технологія ActiveShield 2.0 сприятиме безпеці ваших ґаджетів. Система MultiProtect додатково захищає від перевантаження, перегріву та сторонніх об’єктів. Anker MagGo Cube 3in1 — це поєднання стилю, швидкості та надійності для вашої екосистеми Apple.