|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Макс. товщина паперу | 0.00 |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 1700 стор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | монохромний |
| Додатково. Середнє напрацювання на відмову | 0.00 |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Ні |
| Друк. Мінімальний обсяг краплі | 0.00 |
| Друк. Швидкість кольорового друку | 0.00 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 0.00 |
| Енергоспоживання | 1180 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 1 (чорний) |
| Колір | Black |
| Комплектація | БФП, стартові картриджі, кабель живлення, інструкція користувача |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Ні |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка форматів паперу | A4 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 250 - 2500 стор/міс |
| Рекомендований обсяг друку | 30000 стор |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 600 х 600 dpi |
| Стандартні картриджі | 051, 051H |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | БФП |
| Тип друку | монохромний |
| Факс | Ні |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 28 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 28 стор/хв |
| Швидкість сканування | 20 зобр/хв |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Вага | 12,9 кг |
| Друк із Cloud | Ні |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Ні |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 390х405х375 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017)
Немає в наявності
Код товару: 611745
13 374 грн
13 972 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це багатофункціональний пристрій дуже просто в експлуатації завдяки панелі управління із змінним кутом нахилу і кнопками виклику одним доступу. Безшумний режим Це багатофункціональний пристрій безшумно в режимі очікування, а «тихий» режим значно зменшує рівень шуму при друці і не відволікає від роботи.
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745]](/content/images/31/431x390l80mc0/24833440379823.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745]](/content/images/31/566x390l80mc0/57741601131682.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745]](/content/images/31/390x390l80mc0/98071066911088.jpg)
![Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745] Багатофункціональний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys MF264dw II з Wi-Fi (5938C017) [611745]](/content/images/31/350x390l80mc0/32843870958484.jpg)