|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | постачається без картриджа |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Ні |
| Енергоспоживання | 480 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 1 (чорний) |
| Колір | White |
| Комплектація | БФП, інструкція користувача |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Ні |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка форматів паперу | А4. A4 |
| Рекомендоване місячне навантаження, копій | 750 - 4000 стор/міс |
| Рекомендований обсяг друку | 4000 стор |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 600 х 600 dpi |
| Стандартні картриджі | Canon T13 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | БФП |
| Тип друку | монохромний |
| Факс | Так |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 40 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор/хв |
| Швидкість сканування | 50 зобр/хв |
| Щільність паперу | 60-199 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | конверти |
| Вага | 15,6 кг |
| Друк із Cloud | Так |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Ні |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 420х460х375 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA)
Немає в наявності
Код товару: 611772
27 557 грн
28 000 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Увага! Постачається без картриджа. Окремо можна купити Картридж Canon T13 Black (5640C006). Canon i-SENSYS X 1440i компактні та високошвидкісні чорно-білі багатофункціональні принтери з найновішими функціями безпеки та підключення. Досягніть більшої ефективності. Заощаджуйте час за допомогою швидкого друку та сканування і виконуйте рутинні завдання одним натисканням кнопки завдяки функціям інтелектуального відображення даних та параметрам налаштування. Захист документів. Використовуйте низку вдосконалених функцій безпеки, щоб надійно захистити свої документи, пристрої та мережу. Серед них TLS1.3, покращена функція перевірки системи під час запуску з автоматичним відновленням і шифрування даних. Акцент на раціональне використання ресурсів. Зменште споживання електроенергії за допомогою пристроїв із тонером із низькою температурою плавлення і режимом сну та скоротіть витрати витратних матеріалів завдяки автоматичному двосторонньому друку. Компактні розміри. Невеликі та легкі пристрої, створені для непомітного розміщення на робочому столі. Спільна робота в хмарному середовищі. Підключіться до хмарних служб безпосередньо з пристрою для простоти зберігання даних або за допомогою рішення для керування друком uniFLOW Online від Canon для захищених удосконалених процесів друку та сканування.
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772]](/content/images/38/390x390l80mc0/40164179010095.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772]](/content/images/38/390x390l80mc0/66573120437318.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772]](/content/images/38/390x390l80mc0/33403171612010.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772] Багатофункційний пристрій А4 ч/б Canon i-Sensys X 1440i з Wi-Fi (постачається без картриджа) (5951C003AA) [611772]](/content/images/38/390x390l80mc0/22493235189980.jpg)