|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Так |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 3600 стор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк. Двохсторонній друк | Ні |
| Друк. Друк без полів | Так |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 4 |
| Колір | Black |
| Комплектація | БФП, 4 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 5760 х 1440 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Так |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS |
| Підтримка форматів паперу | A4, A5, A6 |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 1200 х 2400 dpi |
| Стандартні картриджі | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S34A, C13T00S64A |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип | БФП |
| Тип друку | кольоровий |
| Факс | Ні |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 12 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 33 стор/хв |
| Швидкість сканування | 6 зобр/хв |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Вага | 4,1 кг |
| Друк із Cloud | Ні |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Ні |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 375х179х347 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409)
Немає в наявності
Код товару: 611736
10 018 грн
10 235 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Попрощайтеся з картриджами Насолоджуйтесь бездротовим друком та дуже низькою вартістю сторінки з багатофункціональним принтером EcoTank без картриджів з РК-дисплеєм Заощаджуйте до 90 % на витратах на друк із принтерами Epson EcoTank без картриджів. Вбудований СНПЧ легко заправляти завдяки спеціально розробленим пляшечкам з чорнилом збільшеного обсягу. Завдяки відсутності змінних картриджів, безлічі варіантів підключення та РК-екрану, це ідеальний принтер для всіх, хто потребує високоякісного друку при неймовірно низькій вартості сторінки. Зручний домашній друк — ємності для чорнила, великий ємності можна заправляти безладно, а ємності, що замикаються, сконструйовані таким чином, що кольорове чорнило можна заливати тільки у відповідну ємність для чорнила. Постійне збереження EcoTank дозволяє заощадити до 90% на витратах на друк та поставляється з чорнилом на строк до 3 років. Чорнило, що входить в комплект, дозволяє друкувати до 8 100 сторінок у чорно-білому і 6 500 у кольорі. Змінні пляшечки з чорнилом еквівалентні 66 картриджам. Сучасний та універсальний Пристрій легко інтегрується в існуючу домашню інфраструктуру та дозволяє друкувати з мобільних телефонів, планшетів чи ноутбуків. Крім того, Epson Smart panel дозволяє керувати принтером з інтелектуального пристрою. Друкуйте документи та фотографії, налаштовуйте, контролюйте та усувайте проблеми з телефону або планшета. Безліч функцій Задня подача паперу на 100 аркушів, кольоровий РК-екран з діагоналлю 3,7 см, друк фотографій без полів (до 10 x 15 см) та швидкість друку до 10 сторінок за хвилину полегшують виконання різних завдань. Найбільш важливі функції Принтер, сканер та копір Багатофункціональний принтер із системою безперервної подачі чорнила та РК-дисплеєм Наднизька вартість друку Заощаджуйте до 90 % на витратах на друк Включене чорнило на строк до 3 років Включає 8100 чорно-білих та 6500 кольорових сторінок Змінні пляшки з чорнилом збільшеної ємності Один комплект пляшок із чорнилом відповідає 66 картриджам. Epson Smart Panel Налаштування, моніторинг, друк та сканування бездротової мережі з смарт-пристрою
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/668x390l80mc0/56337371693355.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/586x390l80mc0/94628230814569.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/586x390l80mc0/37389536671290.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/390x390l80mc0/37442014710119.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/511x390l80mc0/27361630611552.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/493x390l80mc0/57962813565922.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736] Багатофункційний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3260 (C11CJ66409) [611736]](/content/images/31/415x390l80mc0/31617941853946.jpg)