|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Ні |
|---|---|
| Ethernet | Ні |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Витратні матеріали. Ресурс ч / б картриджа | 6500 стор |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк. Двохсторонній друк | Так |
| Друк. Друк без полів | Так |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
| Кiлькiсть кольорiв | 4 |
| Колір | Red |
| Комплектація | БФП, 1 пляшка 127 мл чорних чорнил, 3 пляшки по 70 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 5760 х 1440 dpi |
| Основні. Вбудована СНПЧ | Так |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Server |
| Підтримка форматів паперу | А4. A4, A5, A6 |
| Роздільна здатність для копіювання, dpi | 1200 х 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканування | 1200 х 2400 dpi |
| Стандартні картриджі | C13T03V24A, C13T03V44A, C13T03V34A, C13T03V14A |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип | БФП |
| Тип друку | кольоровий |
| Факс | Ні |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 30 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку | 33 стор/хв |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
| NFC | Ні |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Вага | 6 кг |
| Друк із Cloud | Так |
| Друк із USB-накопичувачів | Ні |
| Друк із карток пам'яті | Ні |
| Друк із мобільних пристроїв | Так |
| Живлення від акумулятора | Ні |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Підтримка AirPrint | Так |
| Розміри | 375x347x187 мм |
Новий відгук або коментар
Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413)
Немає в наявності
Код товару: 611833
15 819 грн
15 879 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це ідеальний багатофункціональний принтер (друк, сканування, копіювання) червоного кольору для двостороннього друку з підтримкою Wi-Fi Direct і РК-екраном, який до того ж не потребує заміни картриджів, призначений для користувачів, які бажають отримати високоякісні відбитки за неймовірно низької вартості друку сторінки. Завдяки високоякісному друку пігментними чорними чорнилами зі швидкістю до 10,5 сторінок на хвилину, ви можете легко та швидко виконати низку завдань.
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/583x390l80mc0/76988878411912.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/520x390l80mc0/91373186755845.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/520x390l80mc0/49052301803538.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/520x390l80mc0/41114147279105.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/390x390l80mc0/40387740637764.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/392x390l80mc0/74561029278822.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/393x390l80mc0/96598387564483.jpg)
![Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833] Багатофункційний пристрій А4 Epson EcoTank L4267 Wi-Fi (C11CJ63413) [611833]](/content/images/37/487x390l80mc0/23262826416243.jpg)