|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Ні |
| Вихідний струм +12V1 | 44А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 15А |
| Вихідний струм +5V | 18А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 60 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 650 мм; PCIE (6+2) pin - 600 мм; Molex + SATA - 800 мм |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 87% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Особливості | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 145х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus White |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU)
Немає в наявності
Код товару: 608625
1 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
1stPlayer HA-550AC1 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Ефективність поєднується з надійністю Відчуйте неперевершену потужність з нашим сертифікованим блоком живлення 80 Plus, що забезпечує оптимальну енергоефективність, знижену тепловіддачу та непохитну продуктивність, якій можна довіряти. Залишатись холодним під навантаженням Завдяки 14-сантиметровому вентилятору з гідравлічним підшипником для підвищення ефективності охолодження, мінімізації шуму та довговічності на довгі роки. Створений для тривалого використання Високоякісні конденсатори з номінальною температурою 105°C у вашому блоці живлення забезпечують виняткову довговічність і стабільну роботу навіть у найскладніших умовах.
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/36827331130663.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/50358194685107.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/99957154854749.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/71497558188847.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/46917681181438.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625] Блок живлення 1stPlayer HA-550AC1 550W (ACK-STD-550-BK-EU) [608625]](/content/images/15/390x390l80mc0/57128201621193.jpg)