|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Гарантія | 84 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 495 мм; CPU (4+4) pin - 560 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 520 мм; PCIE (12+4) pin - 670 мм; Molex + SATA - 340 + 150 + 150 мм |
| ККД | 90.33% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 145х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Silver |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU)
Немає в наявності
Код товару: 608627
2 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
1stPlayer HA-750BA7 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. Особливості: - Підтримка ATX3.1 і PCIe 5.1 - Кабель постійного струму 12V-2x6 - Рельєфний кабель постійного струму - Сертифікат Cybenetics і 80 Plus Silver - Електролітний конденсатор Teapo - Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/88552292330438.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/56327143942274.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/75433273072476.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/32419538416037.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/56839036370000.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/56880300619072.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627] Блок живлення 1stPlayer HA-750BA7 750W (ACK-SLV-750-BK-EU) [608627]](/content/images/17/390x390l80mc0/54225356472044.jpg)