|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 84 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 495 мм; CPU (4+4) pin - 560 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 520 мм; PCIE (12+4) pin - 670 мм; Molex + SATA - 340 + 150 + 150 мм |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 90.47% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х140 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розмір вентилятора | 1x140 мм |
| Розміри | 145х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Silver |
| Стандарт БЖ | ATX 3.1 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin, 1x16 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4pin, 8 pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU)
Немає в наявності
Код товару: 608628
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
1stPlayer HA-850BA7 - сучасний блок живлення серії AKC 80 Plus Silver В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною. Особливості: - Підтримка ATX3.1 і PCIe 5.1 - Кабель постійного струму 12V-2x6 - Рельєфний кабель постійного струму - Сертифікат Cybenetics і 80 Plus Silver - Електролітний конденсатор Teapo - Захист: OVP/OPP/SCP/OCP/UVP/OTP
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/29938319085699.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/96611826967674.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/79085116998679.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/22645072693455.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/80826111108987.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/21508731680359.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628] Блок живлення 1stPlayer HA-850BA7 850W (ACK-SLV-850-BK-EU) [608628]](/content/images/18/390x390l80mc0/51286287214236.jpg)