|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.9 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 41А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 15А |
| Вихідний струм +5V | 15А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 700 мм; Molex + SATA - 900 мм |
| Довжина, мм | 140.00 |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Особливості | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x140 мм |
| Розміри | 140х150х86 мм |
| Рівень шуму | 27.5 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Тип роз'єму для материнської плати | 24+8+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU)
Немає в наявності
Код товару: 608643
1 259 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
1st Player PS-500FK - універсальний і надійний блок живлення потужністю 500 Вт, який відповідає сучасним потребам персональних комп’ютерних систем. В елементній базі блоку живлення застосовані надійні і довговічні конденсатори, а для запобігання виходу блоку живлення з ладу використовується безліч різних технологій захисту. Він забезпечить високу надійність і ефективність з тихою роботою - найкраща комбінація характеристик, продуктивності і якості в своєму класі за відмінною ціною.
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/13352649042675.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/28398100531734.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/62799164580640.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/76802960345634.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/22254858525736.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/18845993279867.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/74356964284778.jpg)
![Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643] Блок живлення 1stPlayer PS-500FK 500W (FK-500-BK-EU) [608643]](/content/images/29/390x390l80mc0/80426226381190.jpg)