|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 46А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 17А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розміри | 180х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | немає |
Новий відгук або коментар
Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11)
Немає в наявності
Код товару: 608560
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Покликаний виконувати роль ефективного джерела живлення, цей блок живлення відрізняється простою установкою, надійною якістю та відмінною продуктивністю і тому ідеальним рішенням для розробників систем початкового рівня. Він оснащений покращеним трансформатором та 12-сантиметровим вентилятором з оптимізованою терморегуляцією швидкості обертання. • Найбільш ефективний блок живлення для розробників систем початкового рівня • Сумісний з ATX 12 В 2.3 • Покращений трансформатор забезпечує підтримку під час сильного навантаження на систему 12 В • Потужна шина +12 В забезпечує сумісність виходу постійного струму. • Безшумний 12-сантиметровий вентилятор із оптимізованою терморегуляцією швидкості обертання • Передбачено електричний захист OPP/OVP/UVP/SCP/SIP
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/690x390l80mc0/21785869297130.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/690x390l80mc0/60591336230189.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/690x390l80mc0/83719117742407.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/690x390l80mc0/29424217568230.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/690x390l80mc0/27506089917114.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560] Блок живлення AeroCool VX Plus 600 600W (ACPN-VS60NEY.11) [608560]](/content/images/21/390x390l80mc0/14351814286963.jpg)