|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 27А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 18А |
| Вихідний струм +5V | 15А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 550 мм; PCIE 6 pin - 400 мм; Molex + SATA - 300 + 150 мм |
| Довжина, мм | 180.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6pin | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розміри | 180х140х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | немає |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 1x6 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | немає |
Новий відгук або коментар
Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12)
Немає в наявності
Код товару: 614780
959 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
AeroCool VX Plus Stealth забезпечує легке встановлення, надійну якість та відмінну продуктивність, що робить його ідеальним блоком живлення для початкового рівня. Оснащений оновленим трансформатором та 120 мм вентилятором з оптимізованим терморегулюванням швидкості обертання. Вентилятор працює на початковій швидкості до досягнення 50% навантаження за температури навколишнього середовища 25℃. Оснащений унікальним дизайном верхньої кришки, блок живлення виглядає краще, ніж будь-коли, та покращує загальний вигляд і враження від будь-якої ігрової конфігурації.
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/26331848782497.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/70834254396945.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/12526795133792.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/75948250568353.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/78444872009563.jpg)
![Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780] Блок живлення AeroCool VX Plus Stealth 400 400W (ACPN-VS40NEY.12) [614780]](/content/images/23/390x390l80mc0/92799405373843.jpg)