|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Ні |
| Вага, кг | 2.18 |
| Вихідний струм +12V1 | 62А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.8А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вхідний струм | 25 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Довжина, мм | 150.00 |
| Захист | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Колір | Чорний |
| Комбіноване навантаження | 130W 130W 744W 9.6W 15W |
| Комплектація | Шнур живлення, Кабель живлення материнської плати, Кабель CPU, Кабель PCI-E , Кабель SATA, Периферійний кабель |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальне навантаження | +3.3V +5V +12V -12V +5V |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Потужність, Вт | 750.00 |
| Призначення | геймінг/майнінг |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Роз'єми живлення | 6+2pin PCI-E x 4, 8 x SATA, 1 x MB 24/20-pin, 2 x CPU 4+4-pin, 4 x Periplheral |
| Розмір вентилятора | 1x135 мм |
| Розміри | 150х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип роз'єму для відеокарти | 4x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 2x4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00)
Немає в наявності
Код товару: 610921
4 679 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блоки живлення серії TUF Gaming об’єднують компоненти військового рівня і надійне рішення для охолодження. Високоякісні конденсатори та дроселі проходять безліч випробувань, включаючи випробування на екстремальні температури та вібрацію, щоб переконатися, що вони відповідають суворим військовим вимогам. Це ідеальний блок живлення для установки в ігрову систему TUF Gaming або будь-яку саморобну збірку. Сертифікація військового рівня Конденсатори і дроселі в блоках харчування TUF Gaming сертифіковані відповідно до специфікацій військового рівня, що гарантує надійну роботу в широкому діапазоні температур. Подвійні кулькові підшипники вентилятора Вбудований 135-мм вентилятор оснащений двома підшипниками, завдяки чому термін його служби у два рази більше терміну служби підшипника ковзання. Захисне покриття друкованої плати У блоці ASUS TUF Gaming використовується особливе захисне покриття друкованої плати, що запобігає псуванню і забезпечує захист від коротких замикань, викликаних вологою, пилом або сміттям. Сертифікат 80 Plus Bronze Високоякісні компоненти, що використовуються в джерелах живлення TUF Gaming, забезпечують ефективну і надійну роботу, відповідну сертифікату 80+ Bronze. Вентилятори Спочатку розроблений для топових відеокарт ROG, вентилятор Axial-tech має меншу маточину, яка своєю чергою дозволяє використовувати більш довгі лопаті, і периферичне кільце, яке збільшує тиск повітря при меншому рівні шуму. 0dB Technology Quiet intelligence Вбудований контролер зупиняє вентилятор, коли розрахункова теплова потужність (TDP) нижче 30%, що дозволяє вам насолоджуватися грою у відносній тиші. При TDP вище 30% вентилятори автоматично запускаються знову. 6-річна гарантія ASUS TUF Gaming 80+ Bronze - високонадійний продукт, завдяки чому він супроводжується всесвітньої гарантії на 6 років (на сам блок).
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/27112441897132.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/46733154986728.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/71615969816018.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/54305059361718.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/39031656929185.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/16896681493373.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/49717698936440.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/43131824445317.jpg)
![Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921] Блок живлення Asus TUF-GAMING-750B (90YE00D0-B0NA00) [610921]](/content/images/50/390x390l80mc0/53971188326079.jpg)