|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 54 А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 72 міс. |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin - 800 мм; PCIE 8 pin - 600 мм; Molex + SATA - 400 + 120 + 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 8pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розміри | 150х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus Prime 650W Bronze (90YE00Y1-B0NA00)
В наявності
Код товару: 617089
3 799 грн
Опис
Блоки живлення Asus серії Prime із сертифікацією 80 Plus Bronze забезпечують ефективне живлення комп’ютера впродовж усього часу експлуатації. У них використовуються вентилятори охолодження з двома кульковими підшипниками й зручні рифлені кабелі. Подвійні кулькові підшипники можуть похвалитися тривалим терміном служби, що вдвічі довше, ніж підшипники ковзання, і навіть перевершує гідродинамічні підшипники. Це означає тривале та надійне охолодження з мінімальним шумом. Високоякісні компоненти, що використовуються в блоках живлення Asus Prime, забезпечують ефективну та надійну роботу. Завдяки високій ефективності блоку живлення також знижується температура, що сприяє ще більш тихому акустичному профілю. Блоки живлення Asus Prime відзначаються високою надійністю.
![Блок живлення Asus Prime 650W Bronze (90YE00Y1-B0NA00) [617089] Блок живлення Asus Prime 650W Bronze (90YE00Y1-B0NA00) [617089]](/content/images/3/390x390l80mc0/40278083063974.jpg)