|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 72 міс. |
| ККД | 92% |
| Колір | Білий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 8pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розміри | 150х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus Prime 750W Bronze White (90YE00Y3-B0NA00)
В наявності
Код товару: 615860
4 239 грн
Опис
Блоки живлення ASUS серії Prime із сертифікацією 80+ Bronze забезпечують ефективне живлення комп’ютера впродовж усього часу експлуатації. У них використовуються вентилятори охолодження з двома кульковими підшипниками й зручні рифлені кабелі. Ці блоки живлення відзначаються високою надійністю, що підтверджується 6-річною гарантією. Сертифікація 80 Plus Bronze Високий ККД Якісні компоненти, що використовуються у блоках живлення ASUS Prime із сертифікацією 80 PLUS Bronze, гарантують їх ефективну й надійну роботу. Високий ККД також означає нижчу температуру всередині блоків живлення й знижений рівень шуму.
![Блок живлення Asus Prime 750W Bronze White (90YE00Y3-B0NA00) [615860] Блок живлення Asus Prime 750W Bronze White (90YE00Y3-B0NA00) [615860]](/content/images/30/390x390l80mc0/79564295751307.jpg)