|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Так |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.82 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 70.8А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.8А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 92% |
| Колір | Чорний, сірий |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 8pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Так |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 125х125х63.5 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Platinum |
| Форм-фактор | SFX-L |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00)
Немає в наявності
Код товару: 608573
12 049 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Наслідуючи ROG Thor, ROG Loki SFX-L 850W Platinum демонструє ті самі компоненти та функції класу для ентузіастів, усі вони упаковані у форм-фактор SFX-L. Завдяки тихій роботі та високій продуктивності, Loki готовий до роботи у вашій наступній збірці SFF. Охолодження Axial-Tech 120-міліметровий вентилятор із ШІМ-регулюванням для низького рівня шуму та контролю температури Компактний форм-фактор SFX-L: 125 x 125 x 63,5 мм Готовий до PCIe Gen 5.0 16-контактний кабель у комплекті для передачі потужності до 600 Вт на відеокарти PCIe 5.0 Майбутнє готове Більш жорстке регулювання напруги та струму 80 PLUS Платина Сертифікований Ефективність до 92% при низькому нагріванні та шумі та підвищеній надійності Вентилятор із підсвічуванням ARGB і синхронізація аури Готовий до синхронізації світлових ефектів у вашій ігровій системі
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/43045222853691.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/24296456140151.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/88366940731702.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/34302732241309.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/38282618171677.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/62965791258795.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/39216023677302.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/64098773414740.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/390x390l80mc0/28732647726474.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573] Блок живлення Asus ROG Loki SFX-L 850W Platinum (90YE00N3-B0NA00) [608573]](/content/images/31/531x390l80mc0/95006257046242.jpg)