|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.7 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | нет |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 22А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 91% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Так |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 180х150х86 мм |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00)
Немає в наявності
Код товару: 608571
7 119 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: - сертифікація Lambda A+ для низького рівня шуму нижче 20 дБ; - активний PFC; - готовий до синхронізації світлових ефектів у ігровій системі. Asus 750W ROG Strix Gold Aura Edition — потужний блок живлення для тих, хто цінує продуктивність. Він поєднує в собі компоненти преміумкласу, чудове охолодження та RGB-підсвітку для створення яскравої атмосфери. Охолоджується 135-мм Axial-Tech вентилятором із підтримкою ШІМ-регулювання для низького рівня шуму та контролю температури. Вентилятор оснащено світлодіодами, які можна налаштувати за допомогою Aura Sync для створення скоординованих шаблонів освітлення у конструкції. Радіатори ROG сприяють зниженню температури, подовженню терміну служби компонентів і подовженій роботі на рівні 0 дБ. Японські конденсатори додатково підвищують ефективність і зменшують нагрівання, готуючи ROG Strix надійно живити конструкцію на довгі роки.
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/63944966056782.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/38394582928210.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/41889157217746.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/22661672757390.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/79680947830707.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/50357869747894.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/96890192953130.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/84442202234691.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/531x390l80mc0/70992119555448.jpg)
![Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571] Блок живлення Asus ROG Strix PCIE5 750W Gold Aura Edition (90YE00P3-B0NA00) [608571]](/content/images/30/390x390l80mc0/51019117560534.jpg)