|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.41 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 62.5А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 25А |
| Вихідний струм +5V | 25А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 72 міс. |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 2 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| Розміри | 140х150х86 мм |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00)
В наявності
Код товару: 617862
4 569 грн
Опис
Особливості Конденсатори та дроселі пройшли суворі випробування та отримали сертифікацію військового класу. Сумісність з ATX 3.1 забезпечує покращену стабілізацію напруги та струму для найновішого обладнання. Підшипники вентилятора з подвійним шарикопідшипником служать вдвічі довше, ніж підшипники ковзання. Захисне покриття друкованої плати захищає від вологи, пилу та екстремальних температур. Сертифікація 80 Plus Bronze завдяки електролітичним конденсаторам з низьким ESR та іншим високоякісним компонентам. Повністю модульна конструкція з високоякісними кабелями допомагає створити акуратну та впорядковану систему. Травлені кабелі забезпечують високу гнучкість для легкого встановлення. Включено 6-річну гарантію.
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/26024624142529.jpg)
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/42030555282934.jpg)
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/96785717306435.jpg)
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/87059982244532.jpg)
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/56851220299722.jpg)
![Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862] Блок живлення Asus TUF Gaming 750W Bronze EVO (90YE00D5-B0NA00) [617862]](/content/images/43/390x390l80mc0/82026074804129.jpg)