|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 2.69 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 100А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 22А |
| Вихідний струм +5V | 22А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Гарантія | 120 міс. |
| ККД | 93.5% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів 8-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Так |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 160х150х86 мм |
| Рівень шуму | 19.5 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU)
Немає в наявності
Код товару: 620139
8 562 грн
8 649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дуже висока ефективність Pure Power 13 M 1200W сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.5%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M 1200W є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем. Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1 Pure Power 13 M 1200W — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз`єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і 4 роз`єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем. Стабільність при різких стрибках навантаження Pure Power 13 M забезпечує 1200 Ват потужності по єдиній надпотужній 12В лінії. Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M 1200W з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління. Насолоджуйтеся тишею При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження. Висока стабільність напруг Завдяки топології LLC Pure Power 13 M 1200W забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК. Зручність та сумісність Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М 1200W лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
![Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139] Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139]](/content/images/20/510x390l80mc0/55191426612075.jpg)
![Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139] Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139]](/content/images/20/528x390l80mc0/89779697516750.jpg)
![Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139] Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139]](/content/images/20/530x390l80mc0/86054734759676.jpg)
![Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139] Блок живлення be quiet! Pure Power 13 M 1200W (BP029EU) [620139]](/content/images/20/390x390l80mc0/13732737452954.jpg)