|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
|---|---|
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Так |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Так |
| OTP (захист від перегрівання) | Так |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Так |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Вихідний струм +12V1 | 45.83А |
| Вихідний струм +12V2 | немає |
| Вихідний струм +12V3 | немає |
| Вихідний струм +12V4 | немає |
| Вихідний струм +3.3V | 20А |
| Вихідний струм +5V | 20А |
| Вихідний струм +5Vsb | 3A |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Гарантія | 60 міс. |
| ККД | 89.7% |
| Колір | Чорний |
| Кількість роз'ємів 4+4 pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів 4-pin CPU | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 6+2pin | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Роз'єми PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| Розміри | 150х140х86 мм |
| Рівень шуму | 18.6 дБ |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активний |
Новий відгук або коментар
Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU)
Немає в наявності
Код товару: 620135
2 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1 System Power 11 — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження і є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та прийдешніх систем. Високоякісний вентилятор для тихої роботи System Power 11 оснащений якісним 120мм вентилятором, що змінює швидкість обертання в залежності від температурного режиму, забезпечуючи цим славетний низький рівень шуму be quiet! для систем початкового рівня. Перевірена надійність для CPU та GPU System Power 11 забезпечує стабільне та надійне живлення для CPU та GPU, що гарантує впевнену роботу системи навіть у режимі високих навантажень. Висока ефективність роботи Сертифікація System Power 11 550W за стандартом 80 PLUS Bronze з коефіцієнтом корисної дії до 89.7% є свідченням високої ефективності роботи цього блоку живлення. Стабільне живлення PCIe відеокарти System Power 11 забезпечує достатню потужність для вимогливих відеокарт. Спектр систем захисту від перевантажень по струму, перевищення чи заниження напруги, перегріву, коротких замикань та перевантажень забезпечують максимальну безпеку роботи вашої системи.
![Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135] Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135]](/content/images/16/585x390l80mc0/66236377070116.jpg)
![Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135] Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135]](/content/images/16/585x390l80mc0/55105999651657.jpg)
![Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135] Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135]](/content/images/16/585x390l80mc0/92674909880315.jpg)
![Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135] Блок живлення be quiet! System Power 11 550W (BP010EU) [620135]](/content/images/16/390x390l80mc0/56449044970247.jpg)