|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
|---|---|
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| Вихідний струм +12V1 | 24A |
| Вихідний струм +12V2 | 21А |
| Вихідний струм +3.3V | 22A |
| Вихідний струм +5V | 19A |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Захист | OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). SCP (захист від короткого замикання). UVP (захист від зниженої напруги). OVP (захист від підвищенння напруги) |
| ККД (%) | 80.00 |
| Колір | Сірий |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів Floppy | 1 |
| Кількість роз'ємів Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів PCI-E 8pin | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Ні |
| Потужність | 500 Вт |
| Потужність, Вт | 500.00 |
| Роз'єми живлення MB / CPU | 24 pin, 8 pin |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 87 x 140 x 150 |
| Рівень шуму, дБ | 24.00 |
| Сертифікат 80 PLUS | 80 PLUS |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ | для ПК |
| Тип роз'єму для відеокарти | 1x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 24 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | активна |
Новий відгук або коментар
Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8)
Немає в наявності
Код товару: 111104
1 979 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
З ефективністю значно вище 85%, GPA-500S8 є джерелом живлення середнього класу, призначеним для споживачів, які цінують захист навколишнього середовища і не хочуть відмовлятися від переваг якісного продукту.
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104] Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104]](/content/images/25/318x248l80mc0/30076215489457.jpg)
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104] Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104]](/content/images/25/318x248l80mc0/27292600906435.jpg)
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104] Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104]](/content/images/25/401x390l80mc0/70690533364621.jpg)
![Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104] Блок живлення CHIEFTEC iArena (500W), >85%, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 2xMolex, 3xSATA, 1xPCIe 8pin(6+2), Bulk (GPA-500S8) [111104]](/content/images/25/390x390l80mc0/95701505598003.jpg)