|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Так |
|---|---|
| SCP (захист від короткого замикання) | Так |
| Вага, кг | 1.60 |
| Вихідний струм +12V1 | 50A |
| Вихідний струм +3.3V | 18A |
| Вихідний струм +5V | 18A |
| Вихідний струм +5Vsb | 2.5А |
| Вихідний струм -12V | 0.3А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Захист | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі). OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності). OTP (захист від перегріву). захист від підвищення температури. SCP (захист від короткого замикання). OLP (захист від перегрузок). OVP (зах |
| ККД (%) | 85.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Охолодження | вентилятор |
| Потужність | 600 Вт |
| Потужність, Вт | 600.00 |
| Роз'єми живлення Peripheral / FDD / SATA | 3 / 0 / 6 |
| Розмір вентилятора | 1x120 мм |
| Розмір вентилятора, мм | 120.00 |
| Розміри | 86 х 150 х 140 |
| Сертифікат 80 PLUS | bronze |
| Стандарт ATX 12В в. | 2.30 |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Тип БЖ | для ПК |
| Тип роз'єму для відеокарти | 2x6+2 pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 24 pin |
| Тип роз'єму для процесора | 4+4pin |
| Форм-фактор | ATX |
Новий відгук або коментар
Блок живлення CHIEFTEC Proton (600W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (BDF-600S)
Немає в наявності
Код товару: 112901
3 439 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блок живлення BDF-600S – один з 3х новітніх блоків живлення з фіксованими кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БП дозволяє значно економити е/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить 85% (сертифікат 80PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
![Блок живлення CHIEFTEC Proton (600W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (BDF-600S) [112901] Блок живлення CHIEFTEC Proton (600W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (BDF-600S) [112901]](/content/images/38/550x374l80mc0/15331001520745.jpg)
![Блок живлення CHIEFTEC Proton (600W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (BDF-600S) [112901] Блок живлення CHIEFTEC Proton (600W), >85%, 80+ Bronze, 120мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA, 2xPCIe 8pin(6+2) (BDF-600S) [112901]](/content/images/38/390x390l80mc0/72295510470861.jpg)